İnsan Kaynakları

Amacımız

Şirket kültürüne uygun nitelikli iş gücünü çekmek, geliştirmek ve muhafaza etmek.


Seçme-Yerleştirme Sürecimiz

İnsan Kaynakları ekibimiz, tüm başvuruları değerlendirerek, gereksinimler doğrultusunda gerekli departmanlara iletmektedir. Başvurularınızı Gözde Un Genel Merkeze direkt olarak ya da internet sitemiz aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra başvurularınız İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirilip, size olumlu-olumsuz geri bildirimde bulunulacaktır. 

Başvurularınızı info@gozdeun.com.tr mail adresimize gönderebilirsiniz.


Ücret-Sosyal Haklar

  • Çalışanların ücretleri belirlenirken, yerleşmiş olduğu pozisyon ve o konudaki teknik bilgi ve tecrübesi gözetilir. 
  • Çalışanlara enflasyon ve personel performansı da göz önünde bulundurularak, hükümetin belirlemiş olduğu periyotlarda ücret artırımı uygulanmaktadır.


Eğitim

Gözde Un'da kaliteli hizmet anlayışından ötürü çalışanlara çeşitli seminerler verilmektedir. 

Bunlar; 
  • Gözde Un bünyesinde işe yeni başlamış çalışanlara "Gözde Un Ürünleri" eğitimi,
  • İnsan Kaynakları Departmanı'mızın çalışanlar üzerinde yapmış olduğu incelemeler sonucu; uygun görülen konularda (Motivasyon, Başarı... gibi) performans artırıcı eğitimler,
  • Personellerin bulundukları konuma göre kendilerini geliştirebilecekleri eğitimler (İngilizce Kursu, Bilgisayar Kursu... gibi), verilmekte ya da maddi olarak desteklenmektedir.

Stajyer Olanakları

Stajyer Seçim prosedürümüz çerçevesinde, yılın belirli dönemlerinde, bölümlerin ihtiyaçlarına göre stajyer kabul edilmektedir.